headerphoto

خدمات و پشتیبانی

TidePowerCo

معرفی دوره های آموزشی

این شرکت دوره های آموزشی با کیفیت بالا بر پایه استانداردهای بین المللی فراهم می‌کند. این دوره ها برای همه مشتریان فراهم شده و شامل موضوعات متفاوتی از معرفی gensetتا مباحث پیشرفته‌تری برای آموزش پرسنل مجرب می باشد. آموزش فن آوری منحصر به فرد ژنراتور توسط کارکنان متعهد ارائه می‌شود.

امکانات

دوره های آموزشی می توانند در محل دفتر مرکزی ما در ایران، تهران برگزار شده و یا ما می توانیم مربی را به محل شما بفرستیم. این سرویس به صورت بین المللی در دسترس بوده و براساس نیازهای شرکت شما ارائه می‌شوند.

کارگاه آموزشی

کارگاه‌‌های آموزشی منحصر به فردی برای ارائه اطلاعات لازم برای تجزیه و تحلیل، نظارت وبررسی مشکلات مربوط پیشنهاد می‌شوند. این دوره‌ها، آموزش کامل را فراهم می‌کنند. مطالب آموزشی با استفاده از یک سبک تدریس تعاملی و به همراه تعداد زیادی از نمونه‌های عملی ارائه می‌شوند.

ترکیب تئوری و عمل

مدرسان ما به خوبی از کارایی ترکیب یادگیری نظری وعملی آگاه هستند. در تمام کارگاه‌های آموزشی ما ترکیبی از مباحث عملی و تئوری آموزش داده می‌شوند.

محتوای دوره

تمرکز این دوره ها بر TPS GENSET و لوازم جانبی آن می‌باشد. شرکت‌کنندگان در دوره‌ها عملکرد مولفه‌های کلیدی GENSET را خواهند آموخت. این دوره‌ها به پنج حوزه خاص، موتور، دینام، سیستم کنترل، عیب‌یابی و معرفی محصولات جدید تفکیک می‌شوند.

تجهیزات آموزشی مورد استفاده در این دوره‌ها شامل موتور، آلترناتور، کنترل پانل امکانات ویدیویی، کتابچه های راهنما و شماتیک خواهد بود. به هر یک از شرکت کنندگان در این دوره ها، یک کتابچه راهنمای تقدیم خواهد شد و برای کارآموزان موفق، گواهی صلاحیت صادر خواهد شد.

TidePowerCo

مناسب بودن

این دوره برای اپراتورهای ژنراتورها، تعمیرکاران و اعضای تیم فروشی که دارای پیش‌ زمینه‌های فنی هستند، برگزار خواهد شد.